Skip to main content

ZAUFALI NAM

Pomagamy naszym klientom wypromować własną markę. W zależności od preferencji klienta krok po kroku wdrażamy firmę w przestrzeń internetowej sprzedaży czy reklamy produktu. Tworzymy projekty sklepów oraz stron internetowych w zgodzie z oczekiwaniami zleceniodawców. Dostarczamy zarówno formy wizualne (zdjęcia, grafiki, banery, wizualizacje) jak i treść w postaci haseł reklamowych i opisów produktów.

Zaufały nam takie marki jak: Monnari, Pimkie, Aflofarm, Flyspot i wiele innych.

Pełen profesjonalizm na wszystkich etapach powstawania dobrego zdjęcia, wyobraźnia, talent i fajny zespół do współpracy.
Zdecydowanie polecam :)

Marcin Drozd

Nić porozumienia nawiązała się już przy pierwszym spotkaniu z zespołem Blue Focus. Pracują tam młodzi ludzie pełni pasji do swojej pracy, otwarci na gusta i potrzeby klienta. Projekt jaki mi dostarczyli przerósł moje najśmielsze oczekiwania, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą.

Maria Brzozowska

Zostałem przyjęty przez zgrany zespół, który zaproponował mi proste a jednocześnie efektowne rozwiązania dla mojej strony internetowej. Stała się ona bardziej nowoczesna i przyciągająca uwagę potencjalnych klientów.

Gorąco polecam :)

Tomasz Gzik

E-COMMERCE